---------------------------Naslouchej svému tělu---------------------

Březen 2009

Klid před bouří

23. března 2009 v 17:14 | Šnek |  Ostatní


Letos to s naježděnými a hlavně naběhanými objemy rozhodně nepřeháním. Situace to je ale více méně plánovaná, protože tuto zimu jsem se rozhodl změnit model přípravy a v sychravých měsících se věnovat spíše regeneraci. Proto jsem taky za první 3 měsíce roku najel na běžkách přes 200 km, strávil silovým cvičením 910 minut,
nachodil 170 km, strávil skoro 4 hodiny na ortopedu a i něco na bruslích
. Prostě samé příjemné relaxační aktivity a hlavně žádná honička.
Na kole
jsem najezdil 644 km, což vzhledem k tomu, že v zimě nejezdím, není zase tak málo, ale naběhaných 88 km málo je a to pořádně (leden 6km, únor 8 km a březen 74km)! Minulý rok touto dobou jsem měl naběháno přes 400 km. Ale nevadí, protože vím, že když budu chtít, tak se během několika týdnů dostanu do formy, ve které budu schopen překonávat své osobáky od 5 do 21 km.
Nejbližší závod bude ale na kole. 18.4. jedeme na silniční časovku do Stříbra. Po neúspěchu v minulém roce jsem řekl, že na takto krátký závod (15,6km) už nepojedu, ale nedá mi to. Se mnou snad pojedou všichni šneci. Vlastně ještě dříve budu obhajovat loňské vítězství na Velikonočním šachovém turnaji v Kšicích.

25.4. jsem měl původně jet závod Autor 50 Český ráj, ale pravděpodobně dám přednost spíše přípravě na běžecký půlmaratón v Plzni, kde budu rozhodně chtít překonat již 2 roky starý osobák 1:48.00. Hned týden potom už budeme zase na startu duatlonu ve Stříbře (3-30-3), který bude poprvé součástí západočeského triatlonového poháru..
To je bude asi tak z úvodních závodů všechno…